All for Joomla All for Webmasters

تابلو اعلانات

زبان آموز عزیز؛ جدیدترین اخبار و اطلاعیه های کلینیک همراد را از این بخش بخوانید.

 

ضمن عرض تسلیت به دانش آموزان عزیز به مناسبت ایام فاطمیه (س) به اطلاع می رساند ایشان می توانند در مسابقه پیامکی فاطمی کلینیک زبان انگلیسی همراد شرکت کرده و جملات، دلنوشته ها و مطالب مرتبط با حضرت فاطمه زهرا (س)، سوگواری آن حضرت را به زبان انگلیسی در قالب جملات کوتاه به شماره 09333046902 ارسال کنند.

سه نفر از دانش آموزانی که زیباترین جملات را ارسال کنند حداکثر تا 1 نمره کلاسی برای نمره کلاسی نوبت اول ایشان درنظر گرفته خواهد شد. 

جملات خود را فقط به زبان انگلیسی به همراه نام و نام خانوادگی، و نام کلاس و مدرسه ی خود ارسال کنید.

ضمن عرض تسلیت به دانش آموزان عزیز به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) به اطلاع می رساند ایشان فرصت دارند تا روز یک شنبه 10/7/1396 در مسابقه پیامکی عاشورایی کلینیک زبان انگلیسی همراد شرکت کرده و جملات، دلنوشته ها و مطالب مرتبط با امام حسین (ع)، قیام عاشورا و سوگواری اباعبدالله الحسین را به زبان انگلیسی در قالب جملات کوتاه به سامانه پیام کوتاه ما به شماره 30007006543210 ارسال کنند.

به اطلاع کلیه زبان آموزان و علاقه مندان عزیز می رساند کارت های عضویت رایگان کلینیک تخصصی زبان انگلیسی همراد از شنبه هفته آینده به تعداد محدود در مدارس استان اصفهان توزیع می گردد.

داوطلبانی که موفق به دریافت کارت عضویت رایگان که به مناسبت فرارسیدن ایام امتحانات پایان ترم نوبت اول مدارس می باشد، بشوند می توانند به صورت رایگان عضو خانواده بزرگ کلینیک همراد شده و صرفا با پرداخت شهریه دوره آموزشی مورد نظر، به مدت یک سال اموزشی از خدمات آموزشی خانواده بزرگ کلینیک همراد بهره مند شوند و در سال های آتی صرفا با پرداخت 50 درصد شهریه، عضویت خود را در هریک از دوره های اموزش تمدید نمایند.

به اطلاع مخاطبین و دانشجویان عزیز آکادمی ای بیز می رسانیم شبکه تلوزیونی آکادمی آنلاین زبانهای خارجی ای بِیز در وبسایت آپارات به صورت آزمایشی راه اندازی شد. این شبکه به منظور ارائه ویدئوهای آموزشی زبان انگلیسی ایجاد شده است.

دوره های رایگان، اکنون ثبت نام کنید

خلاق در آموزش و پژوهش.

درباره ما

کلینیک آنلاین تخصصی زبان انگلیسی همراد

  • dummy09333046902

  • dummy30007006543210

  • dummy دانلود اپلیکیشن همراد

خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید و در خبرنامه ما عضو شوید

Search