All for Joomla All for Webmasters
About us

درباره ما

کلینیک آموزشی همراد ابتدا در سال 1386 با رویکرد آموزش الکترونیک زبان انگلیسی و آموزش از طریق پیام کوتاه، فعالیت خود را تحت نظر جمعی از اساتید دانشگاه و فارغ التحصیلان حوزه آموزش و تعدادی از دبیران مجرب استان اصفهان آغاز کرد.

در فاز نخست، برای اولین بار در ایران آموزش زبان انگلیسی را از طریق پیام کوتاه با محوریت آموزش لغا و نکات گرامری در چند محور زیر آغاز کردیم:

- کتاب 504 واژه ضروری

- کتاب 1100 واژه

- سری کتاب های آموزشی Grammar in use

- لغات ضروری تافل

- آموزش نکات گرامری و لغات پایه های تحصیلی متوسطه

پس از استقبال گسترده و بی نظیر زبان اموزان از این طرح که با نام اختصاری TESMS و در قالب مجموعه آموزشی ای بِیز انجام شد، بسیاری از مجموعه های بزرگ نظیر شرکت ارتباطات سیار، ایرانسل، رایتل، OLC و.. اجرای این طرح موفق را ادامه دادند.

در فاز دوم که از سال 1390 با شروع آزمایش در تعدادی از مدارس غیرانتفاعی استان اصفهان انجام شد، رویکرد آموزش انلاین را از طریق برگزاری کلاسهای مجازی، تست، نکته، مشاوره تحصیلی از راه دور و آزمون های انلاین هفتگی برای مقاطع متوسطه اول و دوم و همینطور ارائه تکنیک های تست زنی و همچنین آموزش مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی در قالب پادکست های آموزشی دنبال کردیم و ضمن استقبال چشمگیر دانش آموزان و زبان اموزان عزیز، موفقیت این طرح را شاهد بودیم.

امروز در فاز سوم این بسته آموزشی مفتخریم پس از موفقیت بزرگ برگزاری آزمون های آنلاین، بسیاری از مدارس غیرانتفاعی و آموزشگاه های زبان سراسر کشور مشغول اجرای آن هستند و به خود می بالیم که توانسته ایم پایه گذار این شیوه آموزش نوین در کشور باشیم.

چشم انداز و برنامه ها

در تلاشیم در فاز سوم، پس از کسب تجارب مختلف در حوزه امر آموزش نوجوانان چه در حوزه متوسطه و چه در حوزه آموزشگاهی در سطوح تدریس و مدیریت، گستره فعالیت خود را در بصورت جدی و تخصصی و با تمرکز بر آموزش، سنجش و محتوای دروس متوسطه اول و دوم و همینطور آموزش زبان انگلیسی در سطوح مدارس و آموزشگاهی بسط دهیم.

آمار فعالیت ما

موسسه علمی آموزشی همراد کلینیک، همراه همیشگی آموزشی شماست

محتوای آموزشی
0
کادر دبیران
0
+
کلاس درس
0
+
دانش آموزان
0

درباره ما

کلینیک آموزش آنلاین همراد

  • dummy09333046902

  • dummy30007006543210

  • dummy کانال سروش کلینیک همراد

در اولین فرصت پاسخگوی شما هستم

درخدمتم... بفرمائید
Close and go back to page

خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید و در خبرنامه ما عضو شوید

کلیه حقوق مادی و معنوی این تارنما محفوظ و متعلق به کلینیک آموزش آنلاین همراد می باشد.
هرگونه کپی برداری، بازنشر یا استفاده از محتوا، مطالب، نمونه سوالات و مجموعه فایل های چندرسانه ای همراد کلینیک بدونه درج نام و لوگو ممنوع و پیگرد قانونی دارد.